Çağdaş Öncü Okulları Logosu
  • alt
  • alt
  • Veli Bilgilendirme Sistemi

    Veli BilgilendirmeSistemi

  • Çağdaş Öncü Okulları Telefon

    Telefon0224 232 34 00

SHERLOCK THEATRE ÖNCÜ'DE

Çağdaş Öncü Okulları "Çağdaş Eğitim Modelleri"ni uygulamaya devam ediyor… 

Merkezi yurt dışında olan " Sherlock Theatre" okulumuzda 5,6,7 ve 8. Sınıf öğrencilerimize İngilizce tiyatro ve danslarıyla çok keyifli anlar yaşattı.

İngilizce derslerinde "Sherlock Holmes" hikayelerini okuyan öğrencilerimiz bu tiyatroyu da izleyerek okuduklarını farklı paradigmalardan değerlendirme ve program sonunda bunları yabancı oyuncularla İngilizce müzakere etme imkanı buldular.

"Yapılandırıcı Eğitim" modeliyle klasik öğrenme yöntemlerini aşıp "Sınıf dışında öğrenim"in hazzını yaşayan öğrencilerimiz " Uzman öğrenenler " olma yolunda önemli bir adım atmış oldular.

#sherlockholmes #theatre #english #language #england #educations

Çağdaş Öncü Schools continues to apply innovative Education Skills.

This native based cast was made up of actors from different nationalities. They inspired everyone with their singing and dancing.

Our students are familiar with Sherlock Holmes because of their lessons. Therefore, they could easily recognize the characters. Our students and staff were blown away by " Cloud Theater " and the questions they answered from our students after the show.

Our students took another step forward in using " Constructivist Teaching Methods " instead of just " Traditional Teaching Methods " usually used in the classroom.

  • Paylaş